skrūvpāļu pamati skrūvpāļu pamati
SKRŪVPĀĻI.
DZENAMIE PĀĻI UN
MINI DZENAMIE BETONA PĀĻI
PIEDĀVĀJAM DAŽĀDĀ VEIDA PAMATU IZBŪVI.
Piedāvājam veikt pāļu pārbaudi uz nestspēju. Pārbaude tiek veikta lai pārliecināties ka projektā aprēķinātie pāļi nodrošina nepieciešamu nestspēju. Pāļu slogošana notiek ar hidrodomkrata palīdzību. Slodze tiek paaugstināta pakapeniski līdz pārbaudes maksimumam. Pāļa vertikālo  pārvietojumu konstrolē ar aukstsprecizitātes  mērinstrumentiem. Pēc pāļu pārbaudes rezultātiem tiek veikta pārējo pāļu  montāža, vai projekta korekcija.
Piedāvājam dzenamo dzelzsbetona pāļu pamatu izbūvi. Pāļu šķersgriezums līdz 300x300mm. Šāda veida pāļi tiek izmantoti industriālu un daudzdzīvokļu ēku būvniecībā, kur ir nepieciešama liela lāļu nestspēja.
Mini dzenamo pāļu pamati. Šķersgriezums šāda veida pāļiem no 100x100mm, līdz 200x200mm. Šie pāļi izmantojami daudzdzīvokļu   ēku un privātmāju būvniecībā, torņu, tiltu, angāru,  būvniecībā, kā arī hidrotehniskos objektos.
Piedāvājam izbūvet betona saliekamus pamatus,  monolīta lentveida pamatus, kā arī stabveida betona pamatus. Betona pamati parasti tiek projektēti bloku māju būvniecībai, rajonos ar blīvo grunts veidu. Šāda pamata veida izbūvei ir nepieciešams lielāks laiks un materiālu dauzdums. Parasti betona pamatus veido no saliekamiem betona blokiem, montējot tos ar celtņa palidzību, vai iestrādājot betonu veidņos.
DZELZSBETONA PAMATI
PĀĻU STATISKĀ PĀRBAUDE
Mēs ražojam un montējam apaļcaurules un kvadratcaurules kāta skrūvpāļus. Lāpstiņu skaits, biezums un diametrs, kā arī kāta diametrs un biezums tiek rāžots atkarībā no slodzēm, grunts veidiem, tehniska uzdevuma. Skrūvpāļu garums ir no 1.5m līdz 4.0m, ko ir iespējams pagarināt līdz vajadzīgam garumam, montāžas laikā. Pāļi var būt ar cinka vai krāsas aizsargpārklājumu.
Skrūvpāļu nestspēja, atkarībā no garuma un grunts veidiem, var sasniegt 30.tonnas. Skrūvpāļus var apvienot betona režģogā lai palielināt nestspēju. Pāļi ir ātri montējams un noturīgs pamatu veids, kas īpaši labi piemērots koka māju būvniecībai.
        SKRŪVPĀĻU PRIEKŠROCĪBAS:
Ātra montāža (2-3 dienas laikā).
Izmantojami pagaidu būvēm.
Nav nepieciešama smaga tehnika.
Nav nepieciešams līdzināt laukumu.
Netiek bojāta landšafta, zaļais.
Ispējama demontāža un montāža citā vietā.
Labākais pamatu risinājums vājās grunts teritorijās.
Pamatu veids kuru var slogot uzreiz pēc ierīkošanas.
Pamatu ierīkošana esošo pazemes komunikāciju teritorijā.
Pamatu ierīkošana uz nogāzēm, un citās grūti pieejamās vietās.
Pāļu pamati - stabila konstrukcija, kura dod iespēju ar pāļu palidzību, pārnest slodzi no ēkas uz  blīvo nesošo grunti. Tas īpaši aktuāli jā aušējais grunts slānis nav nestspējigs. Lai pamati izturētu visu ēkas slodzi, tiem ir jābalstas uz blīvo grunts. Dzenamais pālis ne tikai atdurās stabilajā gruntī, bet arī sablīvē grunts apkārt stobram, to montāžas laikā, kas dod papildus nestspēju un stabiltāti pālim. Betona pāļiem ir auksta nestspēja un liela ilgmūžība.
KOKA PIRTS UZ SKRŪVPĀĻIEM
Mūsu produkcija ir certificēta, visiem izstrādājumiem ir atbilstības deklarācija. Mēs esam  uzņēmums kurš var piedāvāt garantētu skrūvpāļu kvalitāti ar apliecinošu CE dokumentāciju, kas ir ļoti svarīgi, jo tirgus ir pārpildits ar "garāžas" izstrādājumiem.
SILTAS MĀJAS Komplektu
paredzēts montēt uz pāļu pamatiem, betona lentveida pamatiem vai betona plātnes
Kontakt tel.:     +371 28 77 88 55
                             
E-pasts:              info@pmplus.lv
Copyright © 2017. SILTAS MĀJAS.