PAR MUMS
Tehnoloģija.
Mēs rāžojam un uzstādam koka karkasa mājas no mazizmēra paneļiem. Mūsu konstrukcija ir augstas precizitātes un paaugstinātas noturības, jo puse no nesošām sijam ir dubultas.
Mums ir unikāla tehnoloģija, ko paši esam izstrādājuši, kā arī optimizēta rāžošanas līnija. Visi projekti, fotoattēli un 3D zīmējumi ir mūsu izsrādājumi, tāpēc katru projektu mēs varam pielagot jūsu vajadzībam, koriģēt, mainīt sienu un starpsienu novietojumu.
Apdare.
Apdares materiāli un darbu apjomi tiek precizēti  individuāli. Ēkas fasādes var tikt apšūtas ar koka dekoratīvajiem dēļiem, minerīta plāksnem vai tikt dekoratīvi apmestas. Iekšējas sienas tiek apšūtas ar ģipškartona loksnēm un krāsotas. Grīdas segums pēc pasūtītāja velmēm. Ir arī pieejama siltas grīdas ierīkošana. Santehniskās iekārtas pēc izvēles.

Pasūtot SILTO MĀJU, jūs saņemsiet kvalitatīvu, rūpnieciski rāžotu, pa īstam siltu māju.

Projekts: IRIS
Kopēja platība -106 m2
Cena = 81950 EUR+PVN
Jaunā cena=78900 EUR+PVN

Projekts: CROCUS
Kopēja platība = 63 m2
Cena = 53200 EUR + PVN
Jaunā cena 50850 EUR + PNV
Energoefektivitāte.
SILTAS mājas tiek būvētas pēc paaugstinātiem būvniecības standartiem. Mēs esam aprēķinājuši optimālu sienas biezumu, lai jūsū mājā būtu silti, un apkures izdevumi būtu samazināti līdz minimumam. Ārējo sienu siltinājuma biezums sastāda 300mm. Tās ir A+ klases mājas ar augstu energoefektivitāti, kurās komfortabla iekštelpu klimata uztūrēšana notiek minimāli izmantojot sildīšanas sistēmas, kas padara SILTO MĀJU par energo ekonomisku. Salidzinot SILTO MĀJU ar citā veida mājām, apkures izmaksas starpība sastādīs līdz 1200EUR par apkures sezonu.
Rāžošana un montāža. Karkasa rāžošana notiek cehā, kur tiek nodrošināta rūpnieciskā kvalitāte. Montāža notiek būvobjektā 4-8 darba dienu laikā. Montāžas laikā netiek izmantota smaga tehnika vai autoceltnis, kas ved pie kopējas cenas samazinājuma.  Karkasa montāža var tikt veikta uz betona vai skrūvpāļu pamatiem.
Kontakt tel.:     +371 28 77 88 55
                              +371 29 44 25 17
E-pasts:              info@pmplus.lv
Copyright © 2017. SILTAS MĀJAS.
Visi redzamie projekti ir mūsu komandas darbs.  Rādīts Latvijā.